Select Page

Susisiekite su mumis

Regionų vadybininkai

Saulius Lukas

Saulius Lukas

Vadybininkas

Telšių, Rietavo, Pagėgių, Šilalės, Šilutės, Tauragės, Kelmės, Šiaulių, Raseiniai regionai

+37063816500
saulius.lukas@imlitex.com

Paulius Urbonas

Paulius Urbonas

Vadybininkas

Rokiškio, Biržų, Pasvalio regionai

+37068515598
paulius.urbonas@imlitex.com

Tomas Danauskas

Tomas Danauskas

Vadybininkas

Marijampolės, Jurbarko, Alytaus, Lazdijų, Varėnos, Druskininkų, Kauno, Kėdainių regionai

+37063034401
tomas.danauskas@imlitex.com

Dalia Markauskienė

Dalia Markauskienė

Vadybininkė

Ukmergės, Kupiškio, Anykščių, Utenos, Ignalinos, Švenčionių, Molėtų, Zarasų, Širvintų, Kaišiadorių, Jonavos, Elektrėnų regionai

+37065546273
dalia.markauskiene@imlitex.com

Aurimas Šakalys

Aurimas Šakalys

Vadybininkas

Panevėžio, Radviliškio regionai

+37065117942
aurimas.sakalys@imlitex.com

Daiva Riaukienė

Daiva Riaukienė

Vadybininkė

Šakių, Vilkaviškio, Kalvarijos, Kazlų rūdos, Pakruojo, Joniškio, Šalčininkų, Prienų, Birštono, Vilniaus regionai

+37065505543
daiva.riaukiene@imlitex.com

Remigijus Lukas

Remigijus Lukas

Vadybininkas

Klaipėdos, Akmenės, Mažeikių, Plungės, Skuodo, Kretingos regionai

+37061074859
remigijus.lukas@imlitex.com

Kiti kontaktai

Kristina Strazdė

Distribucijos vadovė

+37067773334
kristina.strazde@imlitex.com

Audrius Jakutis

Trąšų grupės vadovas

+37068640608
audrius.jakutis@imlitex.com

Nerijus Laužikas

Pašarinių žaliavų grupės vadovas

+37069914789
nerijus.lauzikas@imlitex.com

Violeta Mitrulevičienė

Dyzelino grupės vadovė

+37065633615
violeta.mitruleviciene@imlitex.com

Virmantas Rimkus

Grūdų treideris

+37065518906
virmantas.rimkus@imlitex.com

Asta Vaičiulytė

Įmonės vadovė

asta@imlitex.com

Darius Tamulis

Amino rūgščių grupės vadovas

+370 64019137
darius.tamulis@imlitex.com

Administracija

Karaliaus Mindaugo pr. 37, LT-44307, Kaunas, Lietuva
Tel. +370 37 215057
Fax. +370 37 215056
El. paštas: info@imlitex.com

Rekvizitai

Imlitex Agro, UAB
Europos pr. 124, LT-46531 Kaunas
Įmonės kodas: 304286840
PVM mokėtojo kodas: LT100010279419